The Official Facebook Chat Plugin - en to he_IL translation catalogue (30 entries)

en: The Official Facebook Chat Plugin
he_IL: פלאגין הצ'אט הרשמי של פייסבוק

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
he_IL: באמצעות קליקים ספורים תוכל להוסיף לאתר שלך את הפלאגין של הצ'אט של פייסבוק מה שיאפשר ללקוחות לשלוח לך הודעות במהלך הגלישה באתר שלך. כדי לראות את ההודעות האלה ולהשיב להן פשוט השתמש באותם כלים לשליחה וקבלה של הודעות המשמשים אותך להודעות בפייסבוק במחשב בכתובת facebook.com האפליקציה Pages Manager של פייסבוק (זמינה ב-iOS וב-Android) או על ידי הוספת חשבון הדף שלך ל-Messenger זה בחינם קל להתקנה ומגיע עם ממשק משתמש שהלקוחות שלך כבר מכירים."

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Support
he_IL: תמיכה

en: We value your feedback.
he_IL: אנחנו מעריכים את המשוב שלך.

en: Please let us know why you’re deactivating Facebook Chat Plugin.
he_IL: ספר לנו בבקשה למה אתה משבית את הפלאגין של הצ'אט של פייסבוק.

en: I’m unable to get the plugin to work
he_IL: אני לא מצליח לגרום לפלאגין לעבוד

en: I’m using a different live chat plugin
he_IL: אני משתמש בפלאגין אחר של צ'אט חי

en: Name of plugin:
he_IL: שם הפלאגין:

en: This is a temporary deactivation. I’ll be back!
he_IL: זוהי השבתה זמנית. אני אחזור!

en: Other
he_IL: אחר

en: Comments:
he_IL: הערות:

en: Submit
he_IL: שלח

en: Thank you. We appreciate your feedback.
he_IL: תודה. אנחנו מעריכים את המשוב שלך.

en: Facebook Chat Plugin Settings
he_IL: ההגדרות של פלאגין הצ'אט של פייסבוק

en: Getting Started?
he_IL: תחילת העבודה

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
he_IL: אפשר לאנשים להתחיל שיחה באתר שלך ולהמשיך ב-Messenger. קל להגדיר זאת. ניתן להמשיך צ'אטים שהותחלו באתר שלך באפליקציית Messenger של הלקוחות, כך שלעולם לא תאבד חיבורים עם לקוחות. אפילו לקוחות ללא חשבון Facebook Messenger יוכלו לשוחח איתך בצ'אט במצב אורח, כך שתוכל להגיע ללקוחות רבים יותר מאי-פעם.

en: Setup Chat Plugin
he_IL: הגדרת הפלאגין של הצ'אט

en: Edit Chat Plugin
he_IL: עריכת הפלאגין של הצ'אט

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
he_IL: קוד הפלאגין כבר נוסף לאתר שלך. אתה תמיד יכול לחזור לתהליך ההגדרה כדי להתאים אישית את הפלאגין.

en: Advanced Configuration
he_IL: תצורה מתקדמת

en: Deploy Chat plugin on:
he_IL: הטמעת פלאגין של צ'אט ב...

en: All pages
he_IL: כל הדפים

en: Custom pages
he_IL: דפים מותאמים אישית

en: Product pages
he_IL: דפי מוצרים

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
he_IL: קוד הפלאגין כבר נוסף לאתר שלך. אתה תמיד יכול לחזור לתהליך ההגדרה כדי להתאים אישית את הפלאגין.

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
he_IL: השימוש בפלאגין זה כפוף לתנאי הפלטפורמה של פייסבוק

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
he_IL: יש לך בעיה בהגדרה או בשימוש בפלאגין של הצ'אט?

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
he_IL: אם שלבי פתרון הבעיות במדריך לא יפתרו את הבעיה שלך, פרסם פוסט בפורום התמיכה של הפלאגין.
