The Official Facebook Chat Plugin - en to nb_NO translation catalogue (30 entries)

en: The Official Facebook Chat Plugin
nb_NO: Facebooks offisielle programtillegg for chat

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
nb_NO: Med et par klikk kan du legge programtillegget for Facebook-chat til nettstedet ditt, og gi kundene muligheten til å sende meldinger mens de besøker nettstedet ditt. For å se og svare på meldingene, bruker du ganske enkelt de samme meldingstjenestene som når du sender Facebook-meldinger på facebook.com Facebooks Sideadministrasjon-app (tilgjengelig for iOS og Android) eller ved å legge sidekontoen din til Messenger. Det er gratis, enkelt å installere, og har et brukergrensesnitt kundene dine allerede er vant til å bruke.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: FAQ
nb_NO: Vanlige spørsmål

en: Support
nb_NO: Støtte

en: We value your feedback.
nb_NO: Vi setter pris på tilbakemeldingen din.

en: Please let us know why you’re deactivating Facebook Chat Plugin.
nb_NO: Fortell oss hvorfor du deaktiverer Facebooks programtillegg for chat.

en: I’m unable to get the plugin to work
nb_NO: Jeg klarer ikke å få programtillegget til å fungere

en: I’m using a different live chat plugin
nb_NO: Jeg bruker et annet programtillegg for direktesending

en: Name of plugin:
nb_NO: Navn på programtillegg:

en: This is a temporary deactivation. I’ll be back!
nb_NO: Dette er en midlertidig deaktivering. Jeg er snart tilbake!

en: Other
nb_NO: Annet

en: Comments:
nb_NO: Kommentarer:

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Thank you. We appreciate your feedback.
nb_NO: Takk. Vi setter pris på tilbakemeldingen din.

en: Facebook Chat Plugin Settings
nb_NO: Innstillinger for programtillegg for Facebook-chat

en: Getting Started?
nb_NO: Komme i gang?

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
nb_NO: La folk starte en samtale på nettstedet ditt og fortsette på Messenger. Det er enkelt å konfigurere. Chatter som begynner på nettstedet ditt, kan fortsettes i kundens Messenger-app, slik at du ikke mister kontakten med kundene dine. Også de som ikke har en Facebook Messenger-konto, kan chatte med deg i gjestemodus, så du kan nå ut til flere kunder enn noensinne.

en: Setup Chat Plugin
nb_NO: Konfigurering programtillegg for chat

en: Edit Chat Plugin
nb_NO: Redigere programtillegg for chat

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
nb_NO: Koden for programtillegget har allerede blitt lagt til nettstedet ditt. Du kan alltid gå tilbake i konfigureringsprosessen for å tilpasse programtillegget.

en: Advanced Configuration
nb_NO: Avansert konfigurering

en: Deploy Chat plugin on:
nb_NO: Bruk programtillegg for chat på ...

en: All pages
nb_NO: Alle sider

en: Custom pages
nb_NO: Egendefinerte sider

en: Product pages
nb_NO: Produktsider

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
nb_NO: Bruk av dette programtillegget er underlagt retningslinjene for Facebook-plattformen

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
nb_NO: Har du problemer med konfigurering eller bruk av programtillegget for chat?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
nb_NO: Ta en titt på feilsøkingsveiledningen vår.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
nb_NO: Hvis trinnene i feilsøkingsveiledningen ikke løser problemet ditt, kan du publisere et innlegg i støtteforumet for programtillegg.
