The Official Facebook Chat Plugin - en to pl_PL translation catalogue (30 entries)

en: The Official Facebook Chat Plugin
pl_PL: Oficjalna wtyczka Czatu Facebooka

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
pl_PL: Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać do witryny wtyczkę Czat Facebooka, która umożliwi klientom wysyłanie do Ciebie wiadomości podczas przeglądania witryny. Aby przeglądać te wiadomości i odpowiadać na nie, skorzystaj z tych samych narzędzi do wysyłania wiadomości, których używasz na potrzeby wiadomości na Facebooku na komputerze, dostępnych pod adresem facebook.com, lub w aplikacji Menedżer stron na Facebooku (dostępnej na urządzenia z systemem iOS lub Android), lub dodaj konto swojej strony do Messengera. Opcja jest bezpłatna, łatwa do zainstalowania i ma interfejs użytkownika, który dobrze znają klienci.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: FAQ
pl_PL: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

en: Support
pl_PL: Pomoc

en: We value your feedback.
pl_PL: Cenimy Twoją opinię.

en: Please let us know why you’re deactivating Facebook Chat Plugin.
pl_PL: Daj nam znać, dlaczego wyłączasz wtyczkę czatu na Facebooku.

en: I’m unable to get the plugin to work
pl_PL: Nie jestem w stanie uruchomić wtyczki

en: I’m using a different live chat plugin
pl_PL: Używam innej wtyczki do czatu na żywo

en: Name of plugin:
pl_PL: Nazwa wtyczki:

en: This is a temporary deactivation. I’ll be back!
pl_PL: To tymczasowa dezaktywacja. Wrócę!

en: Other
pl_PL: Inny powód

en: Comments:
pl_PL: Komentarze:

en: Submit
pl_PL: Prześlij

en: Thank you. We appreciate your feedback.
pl_PL: Dziękujemy. Dziękujemy za przesłanie opinii.

en: Facebook Chat Plugin Settings
pl_PL: Ustawienia wtyczki Czatu Facebooka

en: Getting Started?
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
pl_PL: Daj klientom możliwość rozpoczynania konwersacji w Twojej witrynie i kontynuowania jej w Messengerze. Konfiguracja jest łatwa. Czaty rozpoczęte w Twojej witrynie internetowej mogą być kontynuowane w aplikacji Messenger klienta, dzięki czemu nigdy nie stracisz kontaktu z klientami. Osoby, które nie mają konta Facebook Messenger, mogą rozmawiać z Tobą na czacie w trybie gościa, dzięki czemu możesz dotrzeć do większej liczby klientów niż dotąd.

en: Setup Chat Plugin
pl_PL: Konfigurowanie wtyczki do czatu

en: Edit Chat Plugin
pl_PL: Edytowanie wtyczki do czatu

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
pl_PL: Kod wtyczki został już dodany do Twojej witryny internetowej. Zawsze możesz wrócić do procesu konfiguracji, aby dostosować wtyczkę.

en: Advanced Configuration
pl_PL: Konfiguracja zaawansowana

en: Deploy Chat plugin on:
pl_PL: Wdrożenie wtyczki czatu...

en: All pages
pl_PL: Wszystkie strony

en: Custom pages
pl_PL: Niestandardowe strony

en: Product pages
pl_PL: Strony produktów

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
pl_PL: Korzystanie z tej wtyczki podlega Regulaminowi platformy Facebook

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
pl_PL: Masz problem z konfigurowaniem wtyczki czatu lub korzystaniem z niej?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
pl_PL: Skorzystaj z przewodnika po rozwiązywaniu problemów.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
pl_PL: Jeżeli propozycje rozwiązania problemu opisane w przewodniku nie rozwiązują Twojego problemu,opisz go na forum pomocy dotyczącej wtyczki.
