The Official Facebook Chat Plugin - en to sv_SE translation catalogue (29 entries)

en: The Official Facebook Chat Plugin
sv_SE: Det officiella pluginprogrammet för Facebook-chatt

en: With a few clicks, you can add the Facebook Chat Plugin to your website, enabling customers to message you while browsing your website. To see and reply to those messages, simply use the same messaging tools you use for your Facebook messaging, on desktop at facebook.com, Facebook Page Manager App (available on iOS and Android), or by adding your page account to Messenger. It's free, easy to install and comes with a user interface your customers are already familiar with.
sv_SE: Med bara några få klick kan du lägga till Facebooks Chatt- pluginprogram på din webbplats och göra det möjligt för kunder att skicka meddelanden till dig när de surfar på din webbplats. För att se och svara på dessa meddelanden använder du helt enkelt samma meddelandeverktyg som du använder för dina Facebook-meddelanden på facebook.com på från en dator, Facebook-appen Sidhanteraren (finns på iOS och Android) eller genom att lägga till ditt sidkonto i Messenger. Det är gratis, enkelt att installera och levereras med ett användargränssnitt som dina kunder redan är vana vid.

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: FAQ
sv_SE: VANLIGA FRÅGOR

en: We value your feedback.
sv_SE: Vi värdesätter din feedback.

en: Please let us know why you’re deactivating Facebook Chat Plugin.
sv_SE: Berätta varför du inaktiverar pluginprogrammet för Facebook-chatt.

en: I’m unable to get the plugin to work
sv_SE: Jag kan inte få pluginprogrammet att fungera

en: I’m using a different live chat plugin
sv_SE: Jag använder ett annat pluginprogram för livechatt

en: Name of plugin:
sv_SE: Pluginprogrammets namn:

en: This is a temporary deactivation. I’ll be back!
sv_SE: Detta är en tillfällig inaktivering. Jag återkommer!

en: Other
sv_SE: Övrigt

en: Comments:
sv_SE: Kommentarer:

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Thank you. We appreciate your feedback.
sv_SE: Tack. Vi uppskattar dina synpunkter.

en: Facebook Chat Plugin Settings
sv_SE: Inställningar för pluginprogrammet för Facebook-chatt

en: Getting Started?
sv_SE: Dags att komma igång?

en: Let people start a conversation on your website and continue in Messenger. It's easy to set up. Chats started on your website can be continued in the customers' Messenger app, so you never lose connections with your customers. Even those without a Facebook Messenger account can chat with you in guest mode, so you can reach more customers than ever.
sv_SE: Låt personer starta en konversation på din webbplats och fortsätta i Messenger. Det är enkelt att konfigurera. Chattar som startas på din webbplats kan fortsättas i kundens Messenger-app, så att du aldrig tappar kontakten med dina kunder. Även de utan ett Facebook Messenger-konto kan chatta med dig i gästläget, så att du kan nå fler kunder än någonsin.

en: Setup Chat Plugin
sv_SE: Inställningar för chatt-pluginprogrammet

en: Edit Chat Plugin
sv_SE: Redigera chatt-pluginprogrammet

en: The plugin code has already been added into your website. You can always go back through the setup process to customize the plugin.
sv_SE: Pluginprogramskoden har redan lagts till på din webbplats. Du kan alltid gå tillbaka till installationsprocessen för att anpassa pluginprogrammet.

en: Advanced Configuration
sv_SE: Avancerad konfiguration

en: Deploy Chat plugin on:
sv_SE: Implementera pluginprogram för Chat på ...

en: All pages
sv_SE: Alla sidor

en: Custom pages
sv_SE: Anpassade sidor

en: Product pages
sv_SE: Produktsidor

en: Use of this plugin is subject to Facebook's Platform Terms
sv_SE: Användningen av detta pluginprogram lyder under Facebooks Plattformsvillkor

en: Having a problem setting up or using the Chat Plugin?
sv_SE: Har du problem med att konfigurera eller använda Chat Plugin?

en: Please consult our Troubleshooting Guide.
sv_SE: Ta en titt i vår Felsökningsguide.

en: If the troubleshooting steps in the guide do not solve your problem, please post in the plugin support forum.
sv_SE: Om felsökningsstegen i guiden inte löser ditt problem kan du göra ett inlägg i pluginprogrammets supportforum.
